top of page

YENİLİKÇİ SUNUMLAR: 3D ANİMASYON SUNUMLARI

3D Animasyon Sunumları

3D animasyon sunumları ile ilgi çekici video sunumları yapabilir, müşterilerinize rakibiniz olan firmalardan farklı tanıtımlarla hitap edebilirsiniz. Mimari animasyon sunumlarından ürün tanıtımı işlerine kadar çeşitli alanlarda 3D animasyon sunumlarının avantajından faydalanabilirsiniz. Proje veya ürününüzün hak ettiği değeri kaliteli ve etkili bir biçimde sunabileceğiniz 3D animasyon çalışmaları sunuyoruz.


Mimari Animasyon

Mimari yapılarınızı 3D animasyon sunumlarıyla etkili ve gerçekçi biçimde müşterilerinize anlatabilirsiniz. Mimari yapılar henüz üretilmemişken teknik eğitime sahip olmayan kişilere ifade edilmesi oldukça zor mekanlardır. Mekanın sahip olduğu ışık, gölge, hacim gibi etkilerinin yanında ölçülerini en doğru şekilde karşı tarafa aktarabileceğiniz araçların başında mimari animasyon sunumları gelmektedir. Aynı zamanda mimari animasyon çalışmaları proje aşamasında olan yapılarınızı en iyi şekilde deneyimleyip gerçekçi bir şekilde detaylarını algılayarak, projedeki kusurları rahatça fark edebilmenizi sağlar. Mimari animasyon çalışmaları yapını cephesini ve çevre düzenlemesinin anlatıldığı dış mekan sunumlarının yanında iç mekan tasarımı çalışmalarının sunulmasını da kapsar. Tasarım ve model çalışmaları yapılan mimari projenizin gerçekçi görselleri hazırlanır ve aynı proje modeliyle sahne mimari animasyon çalışmaları için düzenlenir. Mimari animasyon sunumlarının görsel sunumlardan en önemli farkı mekanın sahip olduğu etkinin farklı perspektiflerden akıcı bir biçimde ortaya konulabiliyor olmasıdır. O nedenle mimari animasyon çalışmalarının görsel çalışmalarından çok daha etkili ve yenilikçi bir 3D sunum aracı olduğunu söyleyebiliriz. 3D render hizmeti veren ofisler için mimari animasyon çalışmalarını hazırlamak 3D görsel karelerinin hazırlanmasına göre oldukça zahmetli bir iştir. Bu çalışmalar düzenlendikten sonra render edebilmek için üst seviye bir donanıma sahip olunması gerekir. Bunun yanında yapı modelinin animasyon için düzenlenmesi süreci oldukça uzun vakitler alabilmekte, 3D görsel sunumlara kıyışla daha fazla emek harcanmaktadır. O nedenle mimari animasyon çalışmalarında fiyatlandırma görsel sunumlara kıyasla yüksektir. Animasyon sunumları donanımsal ve teknik yeterlilik bakımından farklı uzmanlıklar gerektirdiği için güvenilir firmalarla çalışmanızda her zaman yarar vardır.

All Render bu bilinçle ofis donanımlarını güçlü ekran kartı ve işlemci donanımlarıyla konfigüre etmiş, mimari animasyonlar başta olmak üzere çeşitli video sunumları üzerine uzmanlaşmıştır. Sahip olduğumuz sistemler sayesinde mimari projelerde malzemelerin dokularını, peyzaj çalışmalarını ve ışığın etkisini gerçekçi animasyonlarla sunabiliyoruz.


Ürün Animasyonu

3D animasyon çalışmaları ürün tanıtım çalışmaları için de çok etkili bir araçtır. Ürün animasyonu çalışmalarımızda ürünün en küçük montaj detayından, kurulum ve söküme dair tüm aşamalarına kadar en ifadeli şekilde sunabilirsiniz. Tüketicilere ürününüzün işlev veya kurulumuna dair özelliklerini anlatmakta güçlük çekiyorsanız 3D animasyon çalışmaları en doğru araçtır. Bu yenilikçi sunumlar firmaların vizyonu hakkında tüketicilere fikir verdiği için kurumsal kimlik yönüyle de çok önemli parametrelere etki etmektedir. Bir ürünü sadece teknik çizim ile müşterilerinize anlatmaya çalışmanız ile yenilikçi animasyon sunumlarıyla anlatmanız firmanızın vizyonu hakkında fikir verecek, firmanızın güvenirliliğini arttıracaktır.


Kısaca 3D animasyon çalışmaları, görselleştirme çalışmalarına kıyasla çok daha etkili video sunumları olup, mimari animasyon çalışmalarından ürün animasyonu çalışmalarına kadar birçok alanda yapılabilmektedir. Rakip firmalardan farklılaşmanın en önemli yollarından birisi animasyon çalışması yaptırmaktır. Mimari animasyon çalışmaları yaptırarak konut satışlarınızı arttırabilir, ürün animasyonu çalışması yaptırarak da ürünlerinizi ifadeli bir biçimde sunarak satışlarınız arttırabilirsiniz. Kaliteli 3D animasyon çalışmaları için All Render tecrübeli animasyon ekibiyle uygun fiyata sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Projenizi bizimle paylaşabilir, çalışmalarınız için animasyon fikirleri alabilirsiniz.

37 görüntüleme
bottom of page