top of page

TEMEL PRENSİBİMİZ MODERN VE KONFORLU İÇ MEKANLAR

Yaşadığınız mekân, sizin ruhunuzu ve yaşam stilinizi yansıtır. İç mekânın dizaynı, konforu ve yenilikçi bakışı yaşam kalitenizi belirler. AllRender, dinamik tasarımlarla ve kişiselleştirilmiş seçimlerle hayalinizdeki iç mekan tasarımı sizlerle buluşturuyor. Var olan mevcut yapılarda ya da hayalinizdeki yapıyı en baştan oluşturma aşamasında All Render, sizlere en yenilikçi şekilde ve ihtiyacınıza uygun olarak iç mekan tasarımı ve iç mekan render konularında destek vermektedir.


İç mekân tasarımında göz önünde bulundurduğumuz en önemli nokta rahatlığın olmasıdır. Yaşayacağınız ya da içinde bulunacağınız mekanın sizin zevkinize hitap etmesini, isteklerinizi karşılamasını, yenilikçi ve modern dokunuşlara sahip olmasını istersiniz. Tasarımın niteliği kadar iç mekan render sunumları da tasarımı ifade etmek için önemlidir.


İÇ MEKAN TASARIMI ve RENDER


3D Mimari Çizim Ve Gerçekçi Bir Boyut

Temel olarak yapılan uygulamaya yönelik çizimler en ve boy dikkate alınarak hazırlanır. İncelendiğinde kişiye tasarımın dokusu, renkleri ve yarattığı etki hakkında net ve ayrıntılı bilgiler vermez. Bu yöntemle hazırlanan çizimler, 2 boyutlu çizimlerdir. 3D mimari çizimle, tasarımlar derinlik kazanır. Normal olarak yapılan çizimler her ne kadar tüm ayrıntılarına dikkat edilerek yapılsa da 3D çizimin sağladığı gerçekçiliğe ve netliğe ulaşamaz. AllRender; 3D mimari çizimle oluşturduğu nesneleri, net ve gerçeğe çok yakın bir şekilde size inceleme imkanı sunar. Hayalinizdeki tasarımların gerçeğe dönüşmüş halini görebilmenizi sağlar. Her ayrıntısını en ince detayına kadar inceleme fırsatı sunar. 3D mimari çizimler bilgisayar ortamında hazırlanmaktadır. AutoCAD, SolidWorks, Blender, 3DS Max gibi çizim programları kullanılarak istediğiniz nesne, cisim ya da tasarımlar bu programlar sayesinde 3 boyutlu şekilde, gerçeğe yakın haliyle hazırlanıp size sunulmaktadır. İç mekan görselleştirme için de en etkili gerçekçi ışığın sunulduğu üst seviye yazılımlar kullanılmaktadır.


İÇ MEKAN TASARIMI ve RENDER

3D Mimari Görselleştirmeyle Tasarımlarınız En Güzide Sanatınız

Planladığınız, günlerce uğraştığınız ve işte şimdi mükemmel oldu her şey hazır dediğiniz projelerinizin son halini AllRender en mükemmel şekilde sizlere sunmaktadır. Hazırlanan 3D çizimlerinizi, 3D mimari görselleştirme işlemini kullanarak son halini sizlerin kullanımına sunmaktadır.


3D mimari görselleştirme tekniğinin kullanılması projelerinizin ve tasarımlarınızın her aşamasında size büyük kolaylıklar sunmaktadır. Karmaşık çizimler, büyük konut inşaları, detaylı iç mekan çizimleri gibi en küçük bir hatada büyük olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilecek çalışmalarda, 3 boyutlu mimari çizim teknikleri sizin zararınızı minimuma indirmeyi amaçlamaktadır. Tasarımlarınız çizim aşamasında ne kadar kusursuz görünseler de tamamlanmış haline baktığınızda hoşunuza gitmeyen, eksik yanları olan, değiştirme ihtiyacı duyduğunuz tarafları olabilir. Özellikle mimari tasarımlar çok farklı koşullar ve değişkenler göz önünde bulundurularak değerlendirilmelidir. 3D mimari görselleştirmeyle bütün bu problemler güvenle ortadan kalkmaktadır.


Bitmiş olduğunu düşündüğünüz mimari çizimlerinizin hangi şartlarda ne şekilde göründüğünü düşünüyor olabilirsiniz. Bu aşamada son derece hassas ve özenle hazırlanmış olan 3D mimari görselleştirmeyle projenizin farklı ışıklar altında ne şekilde göründüğüne bakabilir, çalışmanızı buna göre değiştirebilirsiniz. Aynı şekilde mevsimlerin ortaya çıkardığı farklılıklar sonucunda projenizde ne gibi değişiklikler olacağını, ne şekilde görüneceğini fark edebilirsiniz. Kısacası bu görselleştirme tekniği ile AllRender, risklere girmenizi önleyerek çalışmanıza olumlu katkı sağlamaktadır.


Ekonomik Ve Profesyonel Bir Bakış

3D mimari çizim ve görselleştirme yöntemleriyle güvenli ve aynı zamanda profesyonelce adımlarla projelerinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Bitmiş halinin görseliyle projenizin her detayını en güzel şekilde inceleyebilirsiniz. Dış mekan ve iç mekan görselleştirme sayesinde projenizin yapımına geçmeden tüm eksikleri görerek tamamlama fırsatı bulmuş olacak ve farklı şartlar altında nasıl göründüğünü önceden bileceksiniz. Bu sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak ve ekonomik yönden olumsuz etkilenmenizin önüne geçecektir. Kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğinizden emin olmanız ve sonucu önceden görmeniz, rakiplerinize karşı avantaj sağlayacaktır. Yenilikçi, modern ve özgün tasarımlarınız, 3D mimari çizim ve iç mekan render görselleştirme teknikleriyle yeni bir boyut kazanacaktır.

29 görüntüleme
bottom of page