7.png

DIŞ MEKÂN RENDER
2D mimari proje çiziminizi ister sizin önermiş olduğunuz cephe tasarımı Üzerinden, isterseniz bizim önereceğimiz bir cephe tasarımı olacak şekilde 3D model haline getirip dış mekân sunum görsellerinizi oluşturuyoruz.

2.png

360°PANORAMA RENDER

Dijital sunumlarınız için projenizin 360° Panorama görsellerini oluşturuyoruz. 360° Panorama görseller sayesinde bulunduğumuz mekanın dört bir tarafının görünümünü bir kare render Üzerinden sunabilirsiniz.

1.png

İÇ MEKÂN RENDER
2D mimari proje çiziminizi, ister sizin önerileriniz Üzerinden, isterseniz tamamen bizim tasarımımız olarak 3D model haline getirip iç mekân sunum görsellerinizi oluşturuyoruz.

8.png

ÜRÜN RENDER
Üretilmiş olan, üretilme aşamasında olan veya sadece hayallerinizdeki ürünün en detaylı şekilde görsellerini hazırlıyor, Ürününüzün etkili bir biçimde tanıtımını sağlıyoruz.

3.png

MİMARİ ANİMASYON
2D mimari proje çiziminizi ister sizin önerdiğiniz cephe tasarımıyla, isterseniz bizim önereceğimiz bir cephe tasarımıyla 3D model haline getirip projenin güçlü yanlarını anlatacak bir kurguyla sunum videolarınızı
oluşturuyoruz.

5.png

MİMARİ DİYAGRAM

Mimari projenizin konsepi, kurgu ve işleyişine dair diyagram görsellerini yapıyor, dilersiniz web siteniz veya dijital sunumlarınız için hareketli gif dosyaları haline getiriyoruz.

4.png

3D PLAN RENDER

2D Mimari projenizin plan çizimindeki tetriş yerleşimini referans ederek planı ve tefrişleri boyutlandırıp renkli ve 3 boyutlu bir şekilde görselleştiriyoruz. 3D plan render sayesinde mekan kullanımını müşterilerinize daha algılanabilir bir şekilde sunabilirsiniz.

6.png

STAND TASARIMI

Marka ve kurumsal kimliğinizin tanıtımında, sergi, kongre, fuar ve diğer organizasyonlarda firmanızın anlayışını, kimlik ve imajının yanı sıra tanıtmak istediğiniz Ürün ya da hizmetin özünü ziyaretçilere interaktif, yaratıcı ve kullanışlı mekanlarla deneyimletmenizi sağlayacak standlar tasarlıyoruz.