top of page

3 BOYUTLU MİMARİ ÇİZİM

Günümüzde çoğunlukla müstakil ev sahibi olmak isteyenler mimari proje çiziminin ardından 3 boyutlu mimari proje çizimi yaptırarak proje başlangıcı yapıyor. Aynı zamanda konut satışı sunan yatırımcılar da tercihini bu yöntemden yana kullanıyor. İnşa edilmiş bir ev üzerinde değişiklikler yapılabildiği gibi, sıfırdan hayallerinizdeki ev için de çizim yaptırabilirsiniz. 3 boyutlu olarak yapılan projeler, alanında uzman iç mimarlar tarafından yapılır. Evin mimarisi, tesisatı, revize gibi net alanlar üzerine çizim yapılır.


İnşaat haline geçilmeden önce çizimin tamamlanması gereklidir. Tüm odalar, dış ve iç cephe detaylı değerlendirmeler sonucunda çizilir. Bu çizimler ilk olarak 2 boyutlu teknik olarak yapılır. 2 boyutlu çizilen ev modeli bilgisayar programları üzerinden 3 boyutlu hale getirilir. All Render firması olarak sizlere sunduğumuz 3 boyutlu mimari çizim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz ev projenize en net adımlarla başlayabilirsiniz.


MİMARİ RENDER

3 Boyutlu Konut Çizimi Neden Yapılır?

Yeni ev sahibi olmak isteyenler ev modelinin kullanışlı ve dekorasyonun uyum içinde olmasını isterler. Ev satın almadan önce ya da inşa ettirmeden önce bitmiş halini görmek teknoloji sayesinde mümkündür. 3d konut çizimi yapılarak evlerin planları belirlenir. Bu sayede müşteriler satın alacakları evi görmüş olurlar. Proje onayları verilmesi için önem taşıyan bir çizim tekniğidir. Müşteriye güvenilir açıdan satış yapabilmek için yapılır. İnşaat halinde yapılan projeler bu çizim tekniği ile daha kısa sürede onay alır.


3d mimari çizim üzerinde yeni modelleme ve düzeltmeler daha kolay yapılır. Bu nedenle çizimler 3 boyutlu açıdan tercih edilir. Ev için ortaya çıkacak maliyet de çizim üzerinden belirlenebilir. 3 boyutlu ev çizimi, projelerin yürütülebilmesi için yapılır. Firmamızda en ince detaylara dikkat edilerek çizimler yapılır. Sizler de kaliteli projeler ortaya çıkarabilmek için mimarlarımız tarafından hizmet alabilirsiniz.


3 Boyutlu Mimari Çiziminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Ev inşaata başlamadan önce büyük önem taşıyan 3 boyutlu çizimler pek çok avantaj sunar. Ev modelinin müşterinin aklına oturması sağlanır. 3d çizimler iç mekan tasarımı yapan mimarlar açısından da avantaj sağlar. Çizim değerlendirilerek iç mekanın boyası, mobilya ve dekorasyon parçaları rahatlıkla belirlenebilir. İç mekanda kullanılacak olan nesneler fiziksel boyuttan net bir şekilde seçilebilir. Oda büyüklükleri üzerinde düzeltmeler daha rahat yapılır.


3D mimari çizimi üzerinde mekanik ve elektrik tesisatları karmaşıklıktan kurtarılabilir. Tüm hayal gücü çizimin içine katılabilir. Gerçeğe son derece yakınlık sağladığı için inşaata başlandığında kolaylık sunar. Canlı görüntü olduğu için müşterinin ikna olması süresi de kısa olur. Firmamızda iç mimarlarımız tarafından yapılan 3d ev çizimi hizmeti ile hayalinize kavuşabilirsiniz. İnşaat sektörüne büyük adımlar atarak müşterileri güvenle kazanabilirsiniz.


3D GÖRSELLEŞTİRME

3 Boyutlu Mimari Çizim Fiyatları

İnşaata başlanmamış ya da değişiklik yapılmasını istenen bir ev için yapılan 3d konut çizimi tekniği fiyat bakımından geniş aralığa sahiptir. Dikkatli ve titiz bir şekilde yapılan çizimler evin büyüklüğüne göre fiyat değişkenliği gösterir. Tek katlı ve küçük evlerin çizimi daha uygun fiyata yapılır. Proje üzerinde birden fazla mimar çalıştığında fiyatlarda artış meydana gelir.


Çalışılacak alan büyüklüğü arttıkça fiyatlar daha maliyetli olacaktır. Çizim süresine göre fiyatlar değişir. 1-2 hafta içinde yapılan 3d mimari çizimi fiyatları daha uygundur. All Render firması olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz 3 boyutlu ev çizimi fiyatlarımız piyasaya oranla daha uygundur. Bütçenizi koruyarak hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Hayalinizdeki mimari çizimi kısa süre içinde en gelişmiş teknikler ile yapılır.


1.966 görüntüleme
bottom of page